Co To Jest Expekt Kod Promocyjny?

Wypełniasz właśnie formularz rejestracyjny do firmy expekt? I na końcu swojego formularza trafułeś na pole kod promocyjny i kod bonusowy? Zastanawiasz się pewnie co te dwa pola oznaczają? To po prostu miejsca w których jeżeli posiadasz specjalne kody to otrzymasz specjalne bonusy. Ale co to jest expekt kod promocyjny? To nic innego jak rabat który możesz mailem otrzymać na urodziny, jednak na naszej stronie urodziny są cały rok. Wystarczy że na naszym serwisie jeszcze raz wypełnisz formularz a firma expekt przygotowała dla naszych graczy specjalną ofertę.

Dla wszystkich fanów pokera przygotowaliśmy bonus nawet do 2000 euro dzięki temu twoja rozgrywka będzie trwała znacznie dłużej, co jest szczególnie ważne dla amatorów. Dla tych którzy lubią blackjacka albo ruletkę przygotowaliśmy kwotę nawet do 200 euro tak abyście mogli dłużej stawiać na czerwone lub czarne. Jeżeli za to nastawiasz się na kibicowanie naszym na euro to wiedz że teraz możesz to robić o 100 złotych więcej.

Jako jedyni w nasyzm kraju podpisaliśmy takie kontrakty z firmą expekt aby nasi gracze byli traktowani wyjątkowo, bo każdy z naszych graczy jest wyjątkowy. Nie musisz się już głowić czym jest kod promocyjny expekt bo wystarczy że przeczytałeś ten artykuł a powinno ci to wszystko rozjaśnić.

opublikowano: 12/04/2012 6:21